След такава буря ми е доста трудно да се измъкна от удобния креват и да стана. Схванал съм се и…
Ставам рано и закусвам обилно. Не пестя от запасите си, преди всичко защото искам да съм сит и да…
Добре дошъл
Тук можете да създадете своя профил
Паролата ще ви бъде изпратена по email.