Пристигаме късно в Беласица. Хижа Конгур. Там сме спали и през сурови зими с по два метра сняг…
Не винаги имаме щастието да се радваме на хубаво време и безоблачно небе, когато сме в планината.…
Добре дошъл
Тук можете да създадете своя профил
Паролата ще ви бъде изпратена по email.